הפתעה ליום הולדת

רוצים לעשות לאשה הפתעה ליום הולדת? שוברים את הראש ולא יודעים מה לקנות? יש לנו רעיון מנצח בשבילכם!
כשהיינו קטנים ידענו שיום הולדת היא חגיגה נחמדת. עם בלונים, הרבה חברים ותשומת לב מכל הסובבים. אך ככל שאנחנו מתבגרים השמחה של יום ההולדת מתמתנת והופכת למאורע שגרתי למדיי: ברכות על הוול בפייסבוק, עוגה במקום העבודה ואם מתחשק אז גם ארוחה במסעדה עם המשפחה. אין ספק, בכל גיל תשומת הלב לה אנחנו זוכים ביום הולדת מרגשת מחדש – גם אם היא חוזרת על עצמה שנה אחרי שנה. אך הפתעה ליום הולדת יכלה להפוך אותו מעוד חגיגה שגרתית למאורע שתזכרו להרבה זמן.

הפתעה מקורית של פעם בחיים

איך בוחרים הפתעה מקורית ומרגשת שמעלה את האדרנלין? יש זוגות שמפתיעים אחד את השני עם פעילות אתגרית: במקום לחגוג עוד הפעם במסעדה או עם סופשבוע בבית מלון, הולכים על הפתעה מקורית ומעניינת. רוצים להעלות את הדופק של בת הזוג עם הפתעה ליום הולדת שהיא לעולם לא תשכח? באפשרותכם להעניק הפתעה לחברה שהיא גם מקורית וגם מצילת חיים!

הפתעה ליום הולדת – סדנה להגנה עצמית

אם אתם מחפשים הפתעה ליום הולדת, כדאי לחשוב ברצינות על סדנה להגנה עצמית. מופתעים? יש לכם סיבה טובה. הרי סדנה להגנה עצמית היא לא המתנה הצפויה, ובעצם זו כל המטרה! אז למה כדאי ללכת על סדנה בהפתעה לחברה?
מעבר לאלמנט ההפתעה (נסו לדמיין את הפנים של החברה כאשר היא תגלה מה קניתם לה…), סדנה בהפתעה ליום הולדת תאפשר לבת זוגתכם לצלוח את הפחדים הגדולים ביותר עמם היא מתמודדת מידי יום. מי מאיתנו לא חושש לפסוע בשעת לילה מאוחרת מהמשרד למקום חנייה חשוך? או לצעוד לבד בחשיכה ברחוב ריק מאדם? המיומנויות אותן היא תרכוש בסדנה להגנה עצמית יאפשרו לה להתמודד עם כל סכנה בהצלחה, ולהעלות את הביטחון העצמי שלה.

מחפשים הפתעה מקורית? סדנה להגנה עצמית ב"עילית"

בסדנה המועברת בבית הספר להגנה עצמית לפי שיטת עילית מלמדים נשים להתמודד עם הפחדים הכי גדולים. הסדנה מועברת ע"י מאמן מוסמך מטעם מכון וינגייט, שמלמד את הנשים איך להתמודד עם סכנות בצורה היעילה ביותר בשיטת עילית – שיטת לחימה ישראלית. סדנת הפתעה ליום הולדת מתאימה בכל גיל ואינה דורשת כושר גופני יוצא דופן. אימון מנטאלי המשלב פעילות גופנית קלילה יוצר חוויה מרתקת ובלתי נשכחת שהיא גם הפתעה מקורית במיוחד.
צרו קשר ותכינו לאישה הפתעה ליום הולדת שתהפוך את החגיגה להרבה יותר נחמדת!