קרב מגע

קרב מגע - עיליתשיטת הלחימה עילית קרב מגע שייכת למשפחת הקרב מגע והיא שיטת לחימה ישראלית מקורית המשלבת את הקרב מגע המוכר עם טכניקות ייחודיות אשר פותחו כתוצאה של הבנת הצרכים והסכנות החדשות ברחוב.

בשיטת קרב מגע “עילית קרב מגע” לומדים החניכים הגנה עצמית וקרב מגע במסלול כפול. המסלול הראשון והעיקרי הוא מסלול הקרב מגע והגנה עצמית הקלאסי. מסלול אגרסיבי המותאם לסכנות הרחוב. במסלול זה נלמדות שיטות לחימה יעילות אשר הוכיחו את עצמן במצבי מצוקה ברחוב ובכוחות ביטחון.
מסלול נוסף הוא המסלול התחרותי והינו כבחירה לחניך אשר מתאמן במסלול הקלאסי ולא עומד בפני עצמו כמסלול יחיד. אחד ההבדלים הבולטים אשר מבדיל את עילית מיתר שיטות הקרב מגע הוא בכך שעילית הינה שיטה תחרותית דו מסלולית בעלת תקנון וחוקים ברורים מאוד המפוכחים ומותאמים לאופי בעילות מסוג זה.

עילית קרב מגע – מאיפה באנו ?

עילית קרב מגע היא שיטה אשר פותחה מתוך הקרב מגע והקרב מגן הישראלי על ידי מתן בוכנר. מתן בוכנר היה תלמידם הבכיר של יהודה אביקזר (מייסד וראש שיטת אל”י) ואלי אביקזר דאן 10 (ז”ל) מייסד והיו”ר הראשון של שיטת הלחימה קמ”י (קרב מגן ישראלי). שיטת הלחימה הישראלית “עילית קרב מגע” הושפעה רבות מהאוצר תנועתי אשר ספג מייסד השיטה , מתן בוכנר , במהלך שנותיו בתחום אמנויות הלחימה המזרחיות והמערביות ושרותו הצבאי כקצין וכלוחם ביחידה מבצעית בצה”ל. השושלת המשפחתית של השיטה שלנו קצרה וקרובה קרבת “נכד” למייסד הקרב מגע הראשון , אימי שדה אור (ליכטנפלד ) דאן 10 ז”ל :

אימי שדה אור (ליכטנפלד ) דאן 10 ז”ל – מייסד הקרב מגע
אלי אביקזר דאן 10 ז”ל – מייסד הקרב מגן ישראלי / יהודה אביקזר דאן 6 – מייסד אל”י
מתן בוכנר מאסטר 6 (דאן )6 – מייסד עילית קרב מגע – שיטת לחימה ישראלית

מי לומד קרב מגע עילית ?

את עילית קרב מגע לומדים בכל הארץ בגופים עסקיים וממשלתיים , כוחות ביטחון , מסגרות של חוגים לילדים ונוער , נעמ”ת ועוד…
לעילית סניפים באזור המרכז והצפון ובנוסף אנו מעבירים הדרכות מיוחדות בדרום הארץ.

את האימונים ניתן לעבור כקבוצה סדירה , סדנאות חד פעמיות / רב פעמיות ואפילו אימונים אישיים.

צרו איתנו קשר עוד היום ותתחילו ללמוד כיצד באמת מגיעים הביתה בשלום !!! (צרו קשר)