| | | | | | | |
    עברית    English    English    Polski    Ελληνικά    german    français    Italiano    English    English    portuguese    portuguese   

סדנאות לעובדים

מה תרומתם לשיפור ביצועים בארגונים?
כמה פעמים שמעתם את אחד העובדים אומר בשלל וריאציות "לא יכול" על משימה שהוטלה עליו? ברוב המקרים לא מדובר בהיעדר רצון, אלא בחוסר האמונה של העובד ביכולת שלו להגיע ליעד. אותה תקרת זכוכית שהוא יצר לעצמו בסופו של דבר מונעת ממנו למצות את מלוא הפוטנציאל ברמה האישית והמקצועית. איך כל זה קשור סדנאות לעובדים בהגנה עצמית?
דמיינו את עצמכם צועדים בסמטה חשוכה בשעת לילה מאוחרת, כאשר אין אף אחד מלבדכם ברחוב. אתם רוצים להגיע כמה שיותר מהר אל הרכב ולהימלט מהסמטה המפחידה, כשלפתע החששות הגדולים ביותר הופכים למציאות: דמות מאיימת מזנקת לכיוונכם במהירות. איך לדעתכם תנהגו? אנשים רבים קופאים על מקומם במקום להתגונן או לברוח, גם אם יש ביכולתם להתמודד עם התוקף מבחינה פיזית. מה ההסבר לתופעה ואיך ההתגברות עליה תורמת לשיפור ביצועים בארגונים?

סדנה להגנה עצמית – Yes we can!

הקיפאון שלנו במקום בתגובה לתקיפה פיזית נובע מהתפרצות פתאומית של אדרנלין שמקפיצה את קצב הלב, גורמת לנו להתנשף בכבדות ומובילה לעיתים לשיתוק רגעי של הגפיים. במסגרת סדנאות לעובדים בגנה עצמית לומדים המשתתפים טכניקות המסייעות להם להתעמת עם הפחדים הגדולים ביותר, באמצעות תרגולים וסימולציות המדמים מצבי אמת. בדרך זו משפרת סדנה להגנה עצמית את הביטחון האישי של העובד הרוכש כלים מצילי חיים.

סדנאות לעובדים - מתגברים על החסמים האישיים והמקצועיים

סביר להניח שאותו העובד לא היה מאמין לפני שעבר סדנה להגנה עצמית שהוא מסוגל להגן על עצמו מפני תקיפה אפשרית. העצמת תחושת המסוגלות העצמית תסייע לו להתגבר גם על חסמים שמונעים ממנו להשיג יעדים מאתגרים בסביבה הארגונית. בנוסף, הסדנאות לעובדים בהגנה עצמית משפרות את היכולת של העובד להתמודד עם מצבי לחץ בצורה יעילה יותר.

סדנאות הגנה עצמית – במה זה כרוך?

יציאה לפעילות מחוץ למשרד יכולה להוות כאב ראש לוגיסטי שכרוך בארגון הסעות ובזבוז זמן על נסיעות. לכן אנחנו מעמידים לרשותכם את האפשרות ליהנות מפעילות מגבשת ושוברת שגרה מבלי לצאת מהמשרד!
 
מאמן מטעם בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית לפי שיטת הלחימה עילית בראשות מתן בוכנר יגיע עד לארגון שלכם. למתן, בעל חגורה שחורה ברמת דאן 4, ניסיון של יותר מעשור בהדרכת יחידים וקבוצות בסדנאות לעובדים.
במסגרת האפשרויות שעומדות בפניכם תוכלו לבחור סדנה חד יומית שאורכת מספר שעות ומציידת את העובדים בכלים הבסיסיים וחיוניים של הגנה עצמית. אפשר וממומלץ להצטרף לסדנה שאורכת מספר מפגשים, בה יינתן מקום רב יותר לאימון ולרכישת כלים נוספים.

סדנאות לעובדים - בשורה התחתונה, מדוע כדאי?

אתם יודעים מה אומרים: קשה באימונים, קל בקרב. בין אם מדובר בסמטה חשוכה או ביעד נכסף שהארגון מבקש לכבוש. צרו קשר והעובדים שלכם יתמודדו בהצלחה עם שניהם! 
הגנה עצמית | קרב מגע | עילית קרב מגע

חדש בעילית קרב מגע - קורס עוצמה המשלב חוסן פיזי ומנטלי !

פתיחת שנת האימונים החדשה - בהצלחה לכל החניכים!
מלאו את הפרטים שלכם ונצור איתכם קשר בהקדם

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון (שדה חובה**):