קורס הגנה עצמית

קורס הגנה עצמית הוא בעצם מספר מפגשים מצומצם , בשונה באימון סטנדרטי בשיטת עילית על בסיס שבועי הנמשך כל עוד התלמיד רוצה בכך. קורס הגנה עצמית שלנו מהווה מיצוי ייעודי של שיטת עילית בהתאמה מוחלטת לצרכי ודרישות הלקוח. לדוגמה : קורס הגנה עצמית לרופאים ואחיות יתמקד בתרגילים ייעודיים המותאמים לסביבה בה עלול להתקיים מפגש אלים בין רופא / אחות / צוות רפואי לבין התוקף. במצב זה התוקף יתקוף בצורה אלימה ואגרסיבית על מנת לפגוע וכאשר אנו מעבירים קורס הגנה עצמית לנשים אנו מתמקדים בסוג שונה של תוקף והתקפה , כלומר , אנו מתמקדים בתוקפים כגון אנסים שסוג ההתקפות שלהם הוא גם אלים ואגרסיבי אך המטרה אינה פגיעה לשם הנזק אלא מטרת ההתקפה היא אונס ולכן סוג התרגילים יהיה שונה במהותו בין הקורסים הללו. דוגמאות רבות יכולות להיות כמספר הסיבות להתקפה ובהתאם לקהל היעד שלנו ואנו מתמחים בהתאמה מדוייקת של התרגילים ופתרונות ההתגוננות לצרכים של לקוחותנו.

סוגי הקורסים בהגנה עצמית

בתחום ההגנה העצמית ישנם מספר קורסים רב מאוד משום שמגוון צורות ההתקפה רבות ומגוונות.  כיום אנו מעבירים קורסים בהגנה עצמית כגון : קורס הגנה עצמית לנערות , קורס הגנה עצמית לנשים , קורס הגנה עצמית לרופאים ואחיות , קורס הגנה עצמית לנהגי מוניות , קורס הגנה עצמית למאבטחי מועדונים , קורס הגנה עצמית ליהודים בתפוצות , קורס הגנה עצמית לעובדים בחברות מסחריות ופרטיות , קורס הגנה עצמית לצוותי מורים במוסדות חינוך

למה צריך לעשות קורס הגנה עצמית

קורס הגנה עצמית מקנה ידע וכלים שימושיים לשמירה על חייך. הקורס נותן לך דרך התמודדות עם התקפות אלימות בכל הצורות והעוצמות ומאפשר לך לפעול בצורה הקלה והמהירה ביותר לניטרול התוקף ושמירה על חייך. כמו כן הקורס פועל בצורה פסיכולוגית טובה ומגביר את הביטחון העצמי והדימוי האישי של המשתתפים בו.

במהלך הקורס המשתתפים עושים סימולציות של מגוון רחב של מצבי התקפה ונדרשי להתמודד איתן לפי הדרך אותה למדו בקורס וכל זאת בהדרכתו הצמודה של המאמן והמדריך במקום.

אבל אם אתם מאמינים באמונה שלמה ובטחים מעל כל ספק סביר  ש" לי זה לא יקרה" אז אולי אתם באמת לא צריכים קורס הגנה עצמית. אבל ביננו , אין אדם אחד שבאמת מאמין שהוא חסין כל ולא יכול להיות סיכוי שיותקף או יפגע.

איפה ניתן לעשות קורס הגנה עצמית

את הקורסים שלנו בתחום ההגנה העצמית ניתן לעשות במספר מקומות. ניתן לעשות את הקורס במיקום שאתם מספקים  : אולם ישיבות גדול בחברות ומפעלים , חדר אוכל בגופים גדולים או אפילו בשטח הפתוח בימים יפים. כמו כן במידה ואין באפשרותכם לשריין מקום אימון , אנו נוכל לספק את המקום אצלנו.

עדיין חושב שלך זה לא יקרה? אולי כדאי שתתעורר ותקח אחריות על החיים שלך ?

רוצה פרטים נוספים ? צרו איתנו קשר ונשיב בשמחה על כל שאלה