קרב מגע חיפה

עילית קרב מגע קריית חייםחפשת קרב מגע והגנה עצמית חיפה והקריות  ?

רמת האלימות גדלה וגדלה בחיפה ובקריות ואתם מרגישים לא מוגנים ?
הילד מרגיש מאויים או מוכה בבית הספר בחיפה והסביבה ?
גרים בחיפה ומעוניינים ללמוד קרב מגע והגנה עצמית?
מחפשים דרך מושלמת לעשות כושר באזור חיפה והקריות?
הגעת למקום הנכון !

אנחנו בשיטת עילית קרב מגע מלמדים קרב מגע והגנה עצמית לפי שיטת עילית - שיטת לחימה ישראלית . לימודי הקרב מגע הינם בעיר קריית ביאליק השוכנת בשכנות לעיר חיפה.
סניף "עילית קרב מגע" קריית ביאליק הינו הסניף הצפוני ללימודי קרב מגע בחיפה ובצפון ובו אנו מלמדים הגנה עצמית וקרב מגע לפי שיטת עילית כל אדם אשר מעוניין ללמוד להגן על עצמו בצורה יעילה ובמהירות יחסית.

השיטה שלנו מתאימה לכל אדם ומטרותיו והסיבה לכך פשוטה. עילית היא השיטה להגנה עצמית הקלה והפשוטה ביותר והמתאימה ביותר להתמודדות מול מצבי סכנה ברחוב.

אצלנו בעילית קרב מגע קריית ביאליק תלמדו כיצד להתגונן כנגד כל סכנות היום יום כגון הגנה נגד מכות ובעיטות , הגנה נגד ניסיונות דקירה ואיומי סכין ואפילו מצבים של איומי אקדח וניסיונות שוד - לנשים אנו מוספים ערך מוסף בתחום ההגנה עצמית כנגד תקיפה מינית.

עילית קרב מגע קריית ביאליק זה לא רק הגנה עצמית , עילית קרב מגע קריית ביאליק זה גם דרך חיים. אצלנו תכנסו לכושר תשפרו את איכות החיים וקו הבריאות , תלמדו כיצד לאכול ולחיות נכון ותצאו מהאימון עם ברק בעיניים.

השיטה מתאימה לכל הגילאים. בעילית קריית ביאליק  ( עילית קרב מגע קריית ביאליק ) נתאים את תוכן השיעור לכל תלמיד בהתאם למצבו הגופני והבריאותי , הידע ורמתו.

תזכרו דבר אחד , אצלנו לא משחקים אצלנו לומדים הגנה עצמית בשיטה הטובה והיעילה ביותר עם המדריך הוותיק גיל דרוקר המוסמך על ידי מכון ווינגייט.

הקבוצה נפתחת מחדש וההרשמה בעיצומה