קרב מגע ישראלי

המותג "עילית" קרב מגע ישראלי הוקם בשנת 2008 לאור ריבוי הצרכים לחיזוק הביטחון הלאומי והאישי של תושבי ישראל.

צוות "עילית" - שיטת לחימה ישראלית וקרב מגע ישראלי , שם לו למטרה לייעל ולחזק את ביטחונם האישי ומקצועיותם של אנשי האבטחה האזרחית , לשפר את יכולת ההתגוננות והתגובה של האזרחים  ברחוב, גברים ונשים. מטרה נוספת , לסייע ולייעץ לגופים ביטחוניים בתחום קרב פנים מול פנים, במצבים שונים עם נשק כנגד נשק וללא נשק כנגד נשק.

"עילית" - שיטת לחימה ישראלית וקרב מגע ישראלי , משלבת שיטות לחימה ותרגילים מעשיים ויעילים משיטות ואמנויות לחימה זרות כגון :  קרב מגע ,קרב מגן ישראלי , קראטה , אייקידו , אגרוף תאילנדי וטכניקות מהלוט"ר (לוחמה בטרור) בצה"ל ובט"פ (ביטחון פנים) של משטרת ישראל ומשמר הגבול.

האימונים מועברים על ידי מתן בוכנר , מומחה בקרב מגע וראש שיטת הלחימה עילית ,מאמן מוסמך על ידי מכון ווינגייט משנת 1999 ובקיא בשיטות לחימה שונות מן המזרח ומן המערב.

בנוסף למאמן הראשי, מתן בוכנר , ישנו צוות מדריכי עילית בוגרי מכון ווינגייט ומכללת אוהלו.

למה אנו מדגישים את המילה ישראלי בסוף כל שיטה ?

שיטת הלחימה עילית היא שיטת קרב מגע ישראלית , כחול לבן ולכן חשוב לנו מאוד להגיש את נושא ארץ המוצא של השיטה. אנו גאים בשיוך הישראלי של השיטה ולא מסתירים את זה באף מקום בעולם. כי כל העולם יודע שבנושאי ביטחון והגנה עצמית ישראל היא מעצמת על !

כמו כן השימוש במותג "עילית" ובסמל של ה"עיט" נובעים מהמשפט שמנחיל ראש שיטת עילית , מתן בוכנר " הלוחם שבי הוא כמו העיט העף בשמיים - רואה את הקרב מנקודת מבט עילית"