טיפים להגנה עצמית

גולשים יקרים וגולשות יקרות ,

אני שמח להציג בפניכם מגוון של טיפים להגנה עצמית בשיטת עילית - שיטת לחימה ישראלית. ייעוד חלק מהטיפים הוא הגנה עצמית לנשים וחלק טיפים להגנה עצמית לכלל האנשים (כמובן שאם גבר יזדקק לתרגיל בהגנה עצמית לנשים אז מותר לו להשתמש...) )

אך לפני הכל חשוב לדעת ולקחת לתשומת לבכם. הטיפים צולמו ונעשו עי אדם מומחה בהגנה עצמית תחת הקפדה נוקשה על כללי בטיחות באימונים. חלק מהתרגילים יכולים להוות סכנה ממשית לחיי האדם אשר התרגיל יבוצע עליו בזמן אמת (מצב של תקיפה אמיתית) ולכן אין המוצג והאמור באתר זה כהמלצה או עידוד לביצוע תרגילים ופעולות ללא פיקוח ואו ללא התנסות בשעורי הגנה עצמית בשיטת עילית - שיטת לחימה ישראלית ע"י מדריך או מאמן מוסמך.

הסכם ותנאי שימוש בטיפים להגנה עצמית
הטיפים צולמו ונעשו עי אדם מומחה בהגנה עצמית תחת הקפדה נוקשה על כללי בטיחות באימונים. חלק מהתרגילים יכולים להוות סכנה ממשית לחיי האדם אשר התרגיל יבוצע עליו בזמן אמת (מצב של תקיפה אמיתית) ולכן אין המוצג והאמור באתר זה כהמלצה או עידוד לביצוע תרגילים ופעולות ללא פיקוח ואו ללא התנסות בשעורי הגנה עצמית בשיטת עילית - שיטת לחימה ישראלית ע"י מדריך או מאמן מוסמך.

כל שימוש ואו ביצוע התרגילים המוצגים באתר ואו חלק מהתרגילים המוצגים באתר הינו על אחריות הגולש בלבד וכל פגיעה בו או בכל אדם אחר כתוצאה משימוש בתרגילים הינו על אחריותו בלבד.

כניסה לאחד ואו יותר מהתרגילים המופיעים באתר מהווה הסכמה ברורה לתנאים ולהגבלות הרשומות מעלה

טיפים להגנה עצמית לנשים

שחרור מחניקה מלפנים

שחרור חניקה מאחור במשיכה

שחרור מחביקת צוואר מהצד

שחרור מחביקת צוואר מאחור

שחרור מחניקה על הקרקע (ניסיון אונס)

שחרור מחניקה מלפנים בדחיפה

הגנה עצמית נגד איום ותקיפה בנשק קר

הגנה נגד מקל